Medarbeidere

Card image cap
Toralf Westermoen
Kiropraktor

Utdannet ved AECC, Bournemouth, England, 1996.

Spesial og interessefelt:
Bekken og korsryggplager, hode og svimmelhet.

Toralf er den diplomatiske og svømmeglade på Klinikken.

E-post: toralf@klinikken.no

Bestill time
Card image cap
Rune Mørch
Fysioterapeut

Utdannet ved Fysioterapihøgskolen i Bergen, 1990.

Spesial og interessefelt:
Mastergrad i diagnostisk ultralyd MSK fra University of Bournemouth, England, 2013. Idrettsmedisin og ultralyd veiledet injeksjons terapi. AktivA-sertifisert.

Rune er den sykkelgale på Klinikken.

E-post: rmorch@klinikken.no

Bestill time
Card image cap
Odd Arne Hagen
Fysioterapeut

Utdannet i Berlin, Tyskland, 1998.

Spesial og interessefelt:
Idrettsmedisin og såletilpasning (Supersole).
Norsk forening for medisinsk akupunktur 2003.

Odd Arne er Klinikkens hummerfisker og vinelsker.

E-post: odd.arne@klinikken.no

Bestill time
Card image cap
Janne Kathrine Gahre Børresen
Fysioterapeut

Utdannet ved Saixon University, Nederland, 2010.

Spesial og interessefelt:
Mastergrad (MSc) i muskel og skjelett medisin
fra Middelsex University, England, 2017.
Idrettsmedisin, arbeidsplassvurdering og trykkbølgebehandling.
AktivA-sertifisert.

Janne er minstejenta på Klinikken, men med stor faglig apetitt.

E-post: janne@klinikken.no

Bestill time
Card image cap
Gudny Skagen
Fysioterapeut

Utdannet i Berlin, Tyskland, 1984.

Spesial og interessefelt:
Fysioterapi for barn og Lymfologi.

Gudny er den fritidsglade husmoren på fjellet og nyter dagene i ny snekke.

E-post: gudny@klinikken.no

Bestill time
Card image cap
Sylvi Manneråk
Kontormedarbeider

Utdannet med fagbrev i kontor med regnskap, 1997.

Sylvi er Klinikkens “potet” som kan brukes til alt.

E-post: firmapost@klinikken.no

Bestill time
Card image cap
Lillian Tjorteland
Fysioterapeut

Utdannet i Oslo, 1970.

Spesial og interessefelt:

Feldenkraispedagog. Utdannet, Malmø, Sverige, 1992.

Tankefeltterapeut.Utdannet i Oslo hos Mats Uldal i 2002.

Komplett Fysikalsk Lymfedrenasje, Lymfologi, Oslo, 2011.

 

E-post: lillian@klinikken.no

Bestill time
Card image cap
Rune Lia
Fysioterapeut - manuellterapeut

Fysioterapi: Berlin, Tyskland, 1982.

Manuellterapi: Kristiansand, 1989.

Akupunktur: Oslo, 2002

 

Spesial og interessefelt:
Smerte og fysisk aktivitet.

Rune er Klinikkens “kakemons”.

E-post: rune.lia@klinikken.no

Bestill time
Card image cap
Anne Garnes Nilsen
Fysioterapeut

Utdannet ved Høyskolen i Oslo og Akershus, 2013. 

Spesial og interessefelt:
Idrettsskader og treningsterapi/fysisk aktivitet. Erfaring fra behandling av revmatikere i Spania. 

Anne har tidligere vært aktiv innen friidrett, men driver nå med Crossfit og vektløfting. 

E-post: anne@klinikken.no

Bestill time